Tıkla, Coinbar’a Gir!

Coinbar belge istiyor mu, istenen bilgiler neler, evrak talebinde neden bulunuyor, kişi hakları saklı kalır mı, buradan öğrenin. Yani her üyeden böyle bir talepte bulunmamaktadır. Adresin risk birimi uygun gördüğü kişilerden evrak talebinde bulunabilmektedir. Bu da tamamen hesabın güvenliği içindir. Ayrıca üyelerin siteye kaydolurken verdiği bilgilerin teyit edilmesi açısından önemlidir. Sitenin böyle bir şeyi talep etmesinin ardından kontrollerin neden gerçekleştireceği az çok bellidir.

coinbar belge

Üyeler elbette belge istendiği zaman bunu göndermek zorundadır. Kullanıcılar doğal olarak Coinbar sitesinin kurallarına uymalıdır. Eğer uyulmazsa sitede hiçbir şekilde oyun oynayamazsınız. İnsanlar gönderim işlemlerinden sonra onay alırsa sürece devam eder. Birçok kişi gerçekten yüksek miktarda kazanç elde etmeye devam etmektedir. Kazançların devam etmesi için bunun olması gerekmektedir. Kaçak siteler bunu ister.

Coinbar Belge Neden İstiyor?

İnsanlar siteye üye olurken 18 yaş şartını karşılamalıdır. Bazı kişiler karşılasa da bazı kişiler sahte bilgiler vererek üye olmaktadır. İşte bunları ayıklamak amacıyla Coinbar belge talep etmektedir. Eğer belgeleri göndermezseniz site asla size onay vermez. Hatta hesabınızdaki bakiyeyi dahi çekemezsiniz. O sebeple sitenin istediği şekilde harekete geçmeniz önem arz eder.

Kullanıcılar belge talep edildiği takdirde belirlenen yere gönderebilir. Coinbar bunu kısa süre içerisinde incelemeye başlar. Eğer verilen detaylarda herhangi bir hile yoksa onay verilmektedir. Ayrıca gönderilen evrakların okunabilir halde olması gerekmektedir. Eğer okunabilir halde olmazsa onay almak imkansız hale gelir. O nedenle insanların buna uygun şekilde hareket etmesi önem arz eder.

Coinbar Belge İstenen Bilgiler

İstenen bilgiler üyelik aşamasında alınmaktadır. Örnek olarak ad, soyad ve doğum tarihi gibi bilgiler sizden kayıt aşamasında istenmektedir. Coinbar belge istediği zaman da aynı bilgilere bakılmaktadır. Önemli olan aslında kayıt alanıdır. Çünkü orada yanlışlıklar olunca ve ortaya çıktığında direkt siteden uzaklaştırma işlemine başlanmaktadır. O nedenle kısaca siteye yalan söylememek gerekiyor.

Üyeler her fırsatta sitede oyun oynamaya devam etmelidir. O nedenle belge gönderme işlemi çok uzun sürmemelidir. Bir an önce onay alınarak sitede yer almaya devam edilmelidir. Coinbar adresinde bulunan kişiler bunu tamamladığı zaman ödeme işlemlerine devam edebilmektedir. Yalnızca siteye şu evrakları gönderirseniz kabul edilmektedir:

  • Adınıza ait düzenlenmiş fatura
  • Kimlik
  • Ehliyet
  • ikametgah